Анонси та оголошення

06.09.2021

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до розпорядження міського голови № 135 від 03.09.2021 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад"  оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Берестечківської міської ради.

Бажаючим взяти участь у конкурсі необхідно на протязі 30-ти днів з моменту оприлюднення даного повідомлення подати до конкурсної комісії міської ради: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними  додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї; копію паспорта громадянина України; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Більш детально з умовами проведення даного конкурсу можна ознайомитись, переглянувши розпорядження "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад" від 03.09.2021 № 135

05.05.2021

РОБОТА В КОМПАНІЇ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ