ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 11.01.2021 14:15

Відповідно до розпорядження міського голови № 1 від 11.01.2021 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад"  оголошено конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста - уповноваженої особи відповідальної за організацію і проведення закупівель відділу юридичного забезпечення, організаційної роботи, документообігу та управління комунальним майном і головного спеціаліста відділу архітектури та земельних ресурсів Берестечківської міської ради.

Бажаючим взяти участь у конкурсі необхідно на протязі 30-ти днів з моменту оприлюднення даного повідомлення подати до конкурсної комісії міської ради: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними  додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї; копію паспорта громадянина України; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Більш детально з умовами проведення даного конкурсу можна ознайомитись, переглянувши розпорядження "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад" від 11.01.2021 № 1