ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА ШОСТА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.03.2021 10:04

Вчора, 03 березня 2021 року, відбулася позачергова шоста сесія Берестечківської міської ради восьмого скликання. Депутатами було розглянуто й прийнято рішення з ряду важливих питань:

1. Про затвердження порядку денного шостої позачергової сесії міської ради восьмого скликання.

2. Про внесення змін до рішення сесії Берестечківської міської радивід 23.12.2020р.№3-6/2020 «Про міський бюджет на 2021рік».

3. Про делегуванняповноважень Горохівській міськійраді на 2021 рік.

4. Про затвердження Положення про уповноважену особу з публічних закупівель та визначення уповноваженої особи з публічних закупівель.

5. Про прийняття об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Луцького району Волинської області у комунальну власність Берестечківської територіальної громади.

6. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Берестечківською міською радою.

7. Про затвердження Положення про офіційний веб-сайт Берестечківської міської ради.

8. Про інформацію Володимир-Волинської місцевої прокуратури.

9. Про  призначення начальника Берестечківського ВУЖКГ.

11. Про притягнення до дисциплінарної відповідальності.

12. Блок земельних питань.

З прийнятими рішеннями після їх належного оформлення можна буде ознайомитися на веб-сайті міської ради.