ОГОЛОШЕНО КОНКУРС І РОЗПОЧАТО ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Дата: 09.04.2021 16:02

У зв’язку з оголошенням конкурсу і початком формування  конкурсної комісії  на заміщення вакантної посади керівника (директора)  Комунального підприємства «Берестечківська міська лікарня» Берестечківської міської ради Волинської області просимо громадськість та трудовий колектив лікарні подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії (по 3-ри представники).

Більш детально про конкурс і початок формування конкурсної комісії  можна дізнатись, переглянувши розпорядження Берестечківського міського голови № 49 від 08 квітня 2021 року «Про оголошення конкурсу і початок формування  конкурсної комісії  на заміщення вакантної посади керівника (директора)  Комунального підприємства «Берестечківська міська лікарня» Берестечківської міської ради Волинської області».