ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ КЕРІВНИКА БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Дата: 17.05.2021 16:46

Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника (директора) Комунального підприємства «Берестечківська міська лікарня» від 14 травня 2021 року № 1 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади керівника (директора) Комунального підприємства «Берестечківська міська лікарня».

Документи для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади керівника (директора) Комунального підприємства «Берестечківська міська лікарня» прийматимуться від претендентів з 17 травня по 16 червня 2021 року (включно), за адресою: вул. Шевченка, 2, м. Берестечко, Волинська обл., 45765 (виконавчий відділ виконавчого комітету Берестечківської міської ради), що на 2-му поверсі будівлі Берестечківської міської ради).

Більш детально з даним оголошенням можна ознайомитись за даним посиланням