З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 01.09.2021 08:40

Шановні педагоги, учні, батьки!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом  мудрості, добра, натхнення та  нових відкриттів.

Це  день, з якого  починається дорога в  майбутнє  для  кожного з Вас. Усім, хто 1 вересня  прийшов  до  навчальних закладів здобувати  знання, бажаю досягти  своєї мети  у житті, знайти взаєморозуміння з  вчителями, зустріти добрих і надійних друзів. А особисто нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупинятися на дорозі знань, вона цікава і по справжньому нескінченна.

Сьогоднішній день –  це свято для усіх  вчителів. Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякую вам  за щоденну самовіддану  працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Бажаю Вам  на  довгі роки  залишатися носіями всього нового, сучасного, прогресивного, успіхів у Вашій нелегкій праці, гарних учнів, здоров’я, сімейного затишку, добра, достатку і  мирного неба над  головою.

З повагою,

Берестечківський міський голова,