Управління соціального захисту населення інформує

Дата: 11.02.2022 16:02

Відповідно до наказу управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації від 25 січня 2022 року №53-од «Про затвердження переліку закладів охорони здоров’я, яким дозволяється виписувати лікарські засоби громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи» зі змінами, затверджено перелік закладів охорони здоров’я області, яким дозволяється в разі амбулаторного лікування виписувати лікарські засоби та вироби медичного призначення, які відпускаються на пільгових умовах або безоплатно, що додається.

Згідно зі змінами до вищезазначеного наказу від 25 січня 2022 року та 03 лютого 2022 року до переліку закладів включено наступні заклади:

1. ТзОВ «Нова Поліклініка Захід»;
  2. Державна установа «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Волинській області»;
  3. Військово-медична служба Військово-медичного управління Служби безпеки України у Волинській області;
  4. ТОВ «Клініка сімейної медицини» «БІХЕЛСІ»;
  5. Приватне Підприємство «МЕДТОРГ-ЕКСПРЕС».