У неділю 12 червня за сприяння Берестечківської міської ради на стадіоні «Стир» міста Берестечка відбувся турнір із футболу на Кубок пам’яті Анатолія Барабасевича

Дата: 15.06.2022 15:59

У спортивних змаганнях взяли участь футбольні команди «Перемиль», «Стир» Берестечко, «Новатор» Смолява та «Агропродукт-Міщани» Горохів.

Турнір розпочався хвилиною мовчання, під час якої присутні вшанували світлу пам’ять воїнів, полеглих за незалежність України. Учасники змагань та вболівальники мали змогу зробити благодійні внески на потреби Збройних Сил України.

За підсумками матчів перехідний кубок чемпіонів отримала футбольна команда горохівчан «Агропродукт – Міщани». Друге місце посіла команда міста Берестечка та третє – села Смолява.

Грамоти і символічні грошові премії учасникам турніру вручив Берестечківський міський голова Ігор Грудзевич.