ОГОЛОШЕННЯ

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам реалізусться чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» за фінансової підтримки американського народу

09:33 09.01.2023

ПРИЙДІТЬ ЗУСТРІТИ ГЕРОЯ!

Сьогодні Берестечківська громада зустріне загиблого військовослужбовця ЗСУ Романа Журавля. Прибуття траурного кортежу очікується орієнтовно о 14.00 год.

10:53 29.12.2022

ПРАЦЮЮТЬ ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ  ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

ПРАЦЮЮТЬ ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області функціонують спеціальні телефонні лінії та електронна скринька для повідомлень.

13:50 27.12.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Діти загиблих Захисників та Захисниць України візьмуть участь у навчальній програмі в Канаді

10:42 19.12.2022

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорониздоров’я, фізичного виховання, соціальної політики та депутатської етики

Головним на розгляді комісії було обговорення питання "Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ Берестечківської міської ради"

14:16 05.12.2022

Відбулися бюджетні слухання

Головним питанням бюджетного слухання був проєкт рішення Берестечківської міської ради  "Про бюджет міської територіальної громади на 2023 рік".

10:50 02.12.2022