ОГОЛОШЕННЯ

Діти загиблих Захисників та Захисниць України візьмуть участь у навчальній програмі в Канаді

10:42 19.12.2022

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорониздоров’я, фізичного виховання, соціальної політики та депутатської етики

Головним на розгляді комісії було обговорення питання "Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ Берестечківської міської ради"

14:16 05.12.2022

Відбулися бюджетні слухання

Головним питанням бюджетного слухання був проєкт рішення Берестечківської міської ради  "Про бюджет міської територіальної громади на 2023 рік".

10:50 02.12.2022

СТОП насильству!

У період з 25 листопада по 10 грудня 2022 року на території Берестечківської міської ради Службою у справах дітей, ЗЗСО Берестечківської міської ради проводиться щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги громадськості до актуального для українського суспільства питання стосовно подолання різного роду насильства у всі його видах та проявах, покращення та взаємодія із суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, формування свідомості всіх верст населення щодо нетерпимого ставлення до насильства та підвищення рівня обізнаності населення із зазначеного питання.

11:16 01.12.2022

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН: ЗМІНИ У ПОРЯДКУ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З ГРУДНЯ 2022 РОКУ

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України.

11:29 29.11.2022

Відбудеться позачергова двадцять друга сесія Берестечківської міської ради восьмого скликання

Відповідно до розпорядження міського голови "Про скликання позачергової двадцять другої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання"  № 209 від 28.11.2022 року скликано сесію, яка відбудеться у середу, 07 грудня 2022 року о 15:00, в приміщенні Будинку культури.

11:09 28.11.2022

Як отримати допомогу за електронним лікарняним ?

У цьому році українці вже отримали понад 13 мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог від Фонду соціального страхування України. Виплати отримали більше 2 мільйонів працівників.

16:11 23.11.2022

Як зменшити  ризики поширення інфекційних хвороб та захистити  себе (рекомендації  МОЗ)

Як зменшити ризики поширення інфекційних хвороб та захистити себе (рекомендації МОЗ)

З  настанням  холодної  пори  року   розпочинається  ріст  сезонних інфекційних  захворювань,все  більше  людей   цікавить  питання  як менше  хворіти та  зміцнити  імунітет. Через війну зростає ризик поширення інфекційних хвороб, підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій. Війна в країні може лише сприяти їхньому розповсюдженню.

11:57 22.11.2022

Для зручності громадян запрацював муніципальний чат-бот СВОЇ

Чат-бот СВОЇ спрямований на покращення взаємодії громадян із Берестечківською міською радою. Даний чат-бот  впроваджується за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується урядом Швейцарії. Скористатися чат-ботом СВОЇ можна у Viber та Telegram.

14:24 18.11.2022