ОСВІТНІ РЕСУРСИ ВІДКРИЛИ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Через війну багато українців втратили роботу або можливість її виконувати і змушені в короткі строки опановувати нові навички й знання. На щастя, багато освітніх проєктів надають безкоштовний доступ до своїх ресурсів. Зібрали для вас список онлайн-платформ, мобільних застосунків, вебінарів, курсів і практикумів на будь-який смак.

11:41 14.04.2022

Для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні створено чат-бот „Знайди рідних”

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

14:11 05.04.2022

Вакансії 2022, зміни

Ознайомитися з вакансіями можна за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1eCzA3mjJcOvt2iGz43cUvjWN8lbxo-QY/edit?usp=sharing&ouid=114667700559677744692&rtpof=true&sd=true

11:05 29.03.2022