Вшанували подвиг героїв Революції Гідності

У День Героїв Небесної Сотні на Меморіалі Слави героям, полеглим у боях за незалежність Батьківщини біля банера зі світлинами загиблих учасників Революції Гідності та місцевих мешканців, які загинули в АТО зібралися працівники Берестечківської міської ради, Центру музично-естетичної освіти школярів і Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради.

15:05 21.02.2022

Управління соціального захисту населення інформує

Відповідно до наказу управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації від 25 січня 2022 року №53-од «Про затвердження переліку закладів охорони здоров’я, яким дозволяється виписувати лікарські засоби громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи» зі змінами, затверджено перелік закладів охорони здоров’я області, яким дозволяється в разі амбулаторного лікування виписувати лікарські засоби та вироби медичного призначення, які відпускаються на пільгових умовах або безоплатно, що додається.

16:02 11.02.2022

У п'ятницю, 11 лютого 2022 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури, відбулася позачергова шістнадцята сесія восьмого скликання Берестечківської міської ради. Ключовим питанням сесії було надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

14:59 11.02.2022

Відбудеться позачергова шістнадцята сесія міської ради

Відповідно до розпорядження міського голови "Про скликання позачергової шістнадцятої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 19 від 07.02.2022 року скликано сесію, яка відбудеться у п'ятницю, 11 лютого 2022 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури.

14:21 08.02.2022

Інформаційні технології в малому бізнесі

Безкоштовна навчальна програма для військовослужбовців, учасників ООС/АТО та членів їх сімей, дві групи - Луцьк і Володимир. Орієнтовна дата початку занять 20 лютого 2022 р.

09:58 03.02.2022