ВІДБУЛАСЯ XXХІІ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ  02.02.2024 року в Центральному Будинку культури міста Берестечко (!)(!)відбулася ХХХІІ позачергова сесія Берестечківської міської ради восьмого скликання. Відкриття сесії розпочалося із хвилини мовчання та звучання Державного Гімну. На сесії було вирішено ряд (!)питань:

11:01 07.02.2024

31.01-01.02.2024 року в приміщенні Берестечківської міської ради відбулися засідання постійних комісій Берестечківської міської ради. 31.01.2024 року відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та постійна комісія з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства. 01.02.2024 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку і постійна комісія з питання освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання, соціальної політики та депутатської етики. На даних комісіях було розглянуто всі питання, які виносяться на розгляд сесії.

10:30 02.02.2024

ЛЮДИНА ЖИВА ДО ПОКИ ЇЇ ПАМʼЯТАЮТЬ

ЛЮДИНА ЖИВА ДО ПОКИ ЇЇ ПАМʼЯТАЮТЬ   01 лютого 2024 року в ЗЗСО Лобачівський ліцей відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в честь загиблого Героя, випускника закладу Мельничука Сергія Михайловича — модшого сержанта  14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Який обіймав посаду головного сержанта-командира кулеметного відділення кулеметного взводу 2-ої стрілецької роти 1-го стрілецького батальйону. Героїчно загинув 2 серпня 2023р. поблизу села Орлянське Куп’янського району Харківської області, захищаючи територіальну цілісність України.

14:11 01.02.2024

30.01.2024 в ЗЗСО Лобачівський ліцей відбулася спартакіада Берестечківської міської ради з баскетболу 3×3 серед дівчат та хлопців.⛹️⛹️‍♀️     🏀Учасники змагань проявили свої спортивні здібності, командний дух, влучність та фізичні якості.     За результатами змагань команди посіли відповідні місця: Хлопці  ⛹️🏀🏆                                                               І. ЗЗСО Мервинський ліцей;                                                ІІ. ЗЗСО Берестечківський ліцей;                                      ІІІ. ЗЗСО Лобачівський ліцей;                                             ІV. ЗЗСО Перемильський ліцей;                                          V. ЗЗСО Горішнненський ліцей;                                               VІ. ЗЗСО Зеленська гімназія; VІІ. ЗЗСО Смолявська гімназія;

14:09 01.02.2024

День Соборності – одне з найважливіших свят нашої країни, воно символізує те, що ми всі —  один народ, і ніякі перешкоди не зможуть нас розділити

22 січня, країна святкувала дві рівнозначні за вагомістю події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт злуки українських земель. З цієї нагоди у ЗЗСО Лобачівський ліцеї відбувся урочистий патріотичний захід "Вона - наш скарб і наша мрія: соборна, вільна Україна", організований вчителем історії Марією Фещук та педагогом-організатор Інною Шепшелей за участю учнів 8 та 11 класів. Також до святкування Дня Соборності долучалися і учні ЗЗСО Мервинський ліцей та вихованці ЗДО «Світанок » с.Волиця-Лобачівська.

11:40 29.01.2024

"Єднаймося, люба родино, хай буде довіку єдина свята Україна!"

"Єднаймося, люба родино, хай буде довіку єдина свята Україна!" Саме таким закликом вшанували історичні події проголошення Акту Злуки у ЗЗСО Берестечківський ліцей та ЗЗСО Зеленська гімназія. До святкування Дня Соборності також долучилися вихованці ЗДО "Веселка" с.Новостав, ЗДО "Сонечко " с.Перемиль, ЗДО "Ромашка " с.Мерва.

11:31 29.01.2024

Міжнародний фонд охорони здоров‘я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA, який є представником Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). За сприяння Служби у справах дітей Берестечківської міської ради, надав допомогу у вигляді зимового одягу та взуттям близько 45 дітям (віком від 1 до 8 років), що проживають в Берестечківській громаді.

14:31 19.01.2024