“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

12:01 12.04.2021

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС І РОЗПОЧАТО ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

У зв’язку з оголошенням конкурсу і початком формування  конкурсної комісії  на заміщення вакантної посади керівника (директора)  Комунального підприємства «Берестечківська міська лікарня» Берестечківської міської ради Волинської області просимо громадськість та трудовий колектив лікарні подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії (по 3-ри представники).

16:02 09.04.2021

Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021 – Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР

Пандемія COVID-19 змусила уряди, роботодавців, робітників та населення в цілому зіткнутися з безпрецедентними проблемами щодо вірусу та багатьох наслідків, які він справив на світ праці. Всесвітній день безпеки та здоров»я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров»я на роботі (БЗР) для підвищення стійкості для подолання криз зараз і в майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід зі світу праці.

10:08 06.04.2021