Обрій майбутнього

Дата: 15.02.2019 10:13

Вітаю, шановні самоврядці!
Школярі Волині мають шанс потрапити до «Школи успіху»!
До уваги керівників закладів освіти та учнів 14-15 років! Реєстрація до 28 лютого.
50 юнаків та 50 дівчат зі всіх куточків України будуть відібрані на конкурсній основі у літню освітню школу від Klitschko Foundation. 100 активних підлітків протягом 10 днів у «Школі успіху» працюватимуть у команді, створюватимуть власні проекти, навчатимуться у відомих українських бізнесменів, активістів і громадських діячів.
Проект спрямований розкрити потенціал кожної молодої людини і скерувати її енергію для пошуку власного «Я». По завершенню навчання учні «Школи успіху» мають створити власний освітній проект для 30 однолітків своєї громади.
Реєстрація триває до  28 лютого 2019 року. Заповнити анкету для участі у «Школі успіху-2019» можна за посиланням: https://my.klitschkofoundation.org/projects/school2019
)