В МІСЬКІЙ РАДІ ВВЕДЕНО КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ!

Дата: 06.04.2021 17:04

Оголошення про дистанційний прийом громадян Берестечківською міською радою під час карантину!!!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11березня 2020року №211 (зі змінами) Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, у зв’язку із виявленням хворих на коронавірус COVID-19 серед працівників Берестечківської міської ради та з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 обслуговування громадян в Берестечківській міській громаді починаючи з  07 квітня 2021року по 20 квітня  2021 року буде здійснюватися засобами телефонного та  електронного зв’язку (email: berestechko.rada@gmail.com, тел. 95-2-23).

КРІМ ВИДАЧІ СВІДОЦТВА ПРО СМЕРТЬ

Виконком Берестечківської міської ради