ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 06.07.2021 15:56

Сьогодні відбулася позачергова одинадцята сесія міської ради. В її роботі взяли участь помічники народного депутата В'ячеслава Рубльова - Юрій Харченко і Людмила Марадевич. Депутати плідно попрацювали й прийняли рішення з понад 20-ти питань:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Берестечківської міської ради   за І півріччя 2021 року.

2. Про внесення змін до рішення сесії Берестечківської міської ради від 23.12.2020р.№3-6/2020 «Про міський бюджет на 2021рік».

3. Про впорядкування обліку майна комунальної власності Берестечківської міської ради.

4. Про порядок приватизації (відчуження) комунальної майна Берестечківської міської територіальної громади.

5. Про розробку Стратегії розвитку Берестечківської міської ради.

6. Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Берестечківської міської територіальної громади.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та надання земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки для ОЖБ та надання земельної  ділянки у власність.

9. Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для ОЖБ.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для ведення ОСГ.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення селянського (фермерського) господарства.

13. Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ.

14. Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки у постійне користування.

16. Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок за межами населеного пункту с. Горішнє.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для ведення ОСГ.

18. Про  надання земельної ділянки  в оренду для сінокосіння та випасання худоби.

19. Про  надання земельної ділянки  в оренду для сінокосіння та випасання худоби.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з існуючим договором оренди.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки водно болотного фонду.

22. Щодо недопущення закриття стаціонарних  поштових відділень «Укрпошти» у Волинській області.

Результати відкритих поіменних голосувань позачергової одинадцятої сесії міської ради.