ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ЗЗСО "ПЕРЕМИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Дата: 26.07.2021 11:12

Берестечківська міська рада Волинської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти Перемильський ліцей Берестечківської міської ради Волинської області (місце знаходження: вулиця Шкільна, будинок 25, с.Перемиль, Луцький район, Волинська область, 45763)

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

Комунальний заклад загальної середньої освіти Перемильський ліцей Берестечківської міської  ради Волинської області,

вулиця Шкільна, будинок 25, с.Перемиль, Луцький район, Волинська область

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора комунального закладу загальної середньої освіти особисто подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюється відділом освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Берестечківської міської ради з 26.07.2021 по 26.08.2021 включно до 17.00  за адресою: м. Берестечко, вул. Шевченка, будинок 2.

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

1. Подання претендентами документів, що підтверджують в відповідність кваліфікаційним вимогам;

Протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:

• перевіряє подані документи щодо відповідності установленим вимогам;
  • приймає рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі;
  • оприлюднює на офіційному вебсайті засновника перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).

2. Організація та забезпечення ознайомлення кандидатів і  з закладом загальної середньої освіти, його трудовим

колективом та представниками органів громадського

самоврядування такого закладу;

• перевірка знання законодавства  у сфері загальної середньої освіти;
  • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання
  • публічна та відкрита презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

3.Оприлюднення результатів конкурсного відбору (протягом 2 робочих днів після завершення конкурсного відбору)

4. Укладання трудового договору (контракту)  з переможцем конкурсу, підписання наказу про призначення на посаду директора закладу освіти (протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення рішення)

Прізвище та ім’я, номер телефону та адрес електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі

Подолець Вікторія Ігорівна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Берестечківської міської ради,