ВІДБУВСЯ ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗА 2020-2021 РОКИ

Дата: 10.11.2021 17:35
Кількість переглядів: 2069

Вчора, 10.11.2021 року, під час позачергової чотирнадцятої сесії міської ради голова Грудзевич І.Т. прозвітувався про роботу у 2020-2021 роках. Ним було озвучено чимало цікавої інформації, зокрема названо основні здобутки у кожній із сфер діяльності територіальної громади, окреслено ряд проблем, які потребують вирішення, намічено плани на наступний рік. Детально із звітом голови можна ознайомитися, завантаживши файл за посиланням.

Окрім цього депутати розглянули й ряд інших питань, серед яких внесення змін до бюджету громади, затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів в новій редакції, розгляд звернення учасників АТО (ООС) та інші.

Фото без описуФото без опису