У Берестечку попрощалися із загиблим героєм Андрієм Семеновичем

Дата: 13.05.2022 16:38

У Берестечку провели в останню земну дорогу військовослужбовця Андрія Семеновича, 04.10.1999 року народження.

11 травня жителі містечка й навколишніх сіл, стоячи на колінах та в жалобі схиливши голови, зустрічали Героя. На Майдані Соборності тужливо линуло “Плине кача”, а присутні, не в змозі стримати сльози, висловлювали слова співчуття батькам і родині загиблого.

Прощання з героєм відбулося 12 травня у Свято-Георгіївському храмі села Піски за участю священнослужителів Берестечківського округу Православної Церкви України.

Хлопець із псевдо «Док» проходив військову службу у 80-ій десантно-штурмовій бригаді. Побратими й усі, хто знав Андрія, цінували його за щирість, доброту та готовність завжди прийти на допомогу. Медик за освітою, 22-річний військовий врятував не одне людське життя, однак загинув, захищаючи територіальну цілісність України, в місті Бахмут Донецької області.

«Гірше смерті – це бути забутим…» – пригадують слова Андрія Семеновича його побратими. Сьогодні рідні, друзі, товариші по службі й жителі всієї Берестечківської громади схиляють голови перед мужністю і патріотизмом полеглого воїна, нагадуючи кожному одвічне – Герої не вмирають!