ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ РАДІСТЬ

Дата: 01.06.2022 17:24

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей начальником служби у справах дітей Ольгою Градовою спільно з фахівцем зі соціальної роботи відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Центру надання соціальних послуг Берестечківської міської ради Юлією Киричук було відвідано дітей, які знаходяться на обліку служби, а також тих, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Щоб подарувати відчуття свята діткам міста Берестечка, сіл Старики, Перемиль, Буркачі, Мерва, Зелене, Новостав, Лобачівка й Горішнє, працівниці служби вручили їм подарунки, надані волонтерським центром при Берестечківській міській раді за сприяння заступниці Берестечківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальниці відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Валентини Залевської.

Не оминули увагою й дітвору з усієї громади, що зібралася цього дня на подвір’ї Центрального Будинку культури міста Берестечка для веселих змагань та ігор з нагоди свята, бажаючи кожному з них щасливого дитинства під небом незалежної України.