Проведено профілактичний захід

Дата: 17.06.2022 14:39

17.06.2022р. Службою у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді ЦНСП, спільно із працівниками поліції відділення поліції №2 (м.Горохів) Луцького РУП ГУНП у Волинській області Харчуком В.М. та Мартинюком В.І. з метою соціально-правового захисту внутрішньо-переміщених дітей, які в даний час мешкають у ПТУ № 27 м.Берестечко проведено роз’яснювально-профілактичний захід.

У ході проведеного заходу з батьками дітей проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо неналежного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність згідно вимог чинного законодавства у випадку ухилення виконання ними  батьківських обов’язків.

Останнім наголошено, про їх обов’язок виховувати дітей, піклуватися про їх здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створення належних умов для розвитку її природних здібностей, поваги гідності дитини.