РАЗОМ ЯРМАРКУВАЛИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ

Дата: 03.10.2022 16:44

Під патріотичним гаслом «Разом до перемоги» пройшла благодійна ярмарка в Берестечківському ліцеї. Окрилившись підтримкою батьків та педагогів, дітки спрямували зусилля на підтримку українських військових, які сьогодні виборюють Перемогу для нас і для нашої неньки-України.
Блакитно-жовті сувеніри, свіжу домашню випічку, тістечка, фрукти та багато різноманітних ласощів гостинно й по-дитячому щиро закликали присутніх придбати учні та учениці молодших класів. Теплом і надією ясніли оченята дітвори, обличчя ясніли посмішками, а сонечко раз за разом підморгувало промінчиками з висоти осіннього неба, немов говорило, що з таким підростаючим поколінням все у нас буде добре!
Солодкий ярмарок, безперечно, вдався на славу! 6 121 вторговану гривню дітки передадуть на підтримку захисників, які знаходяться на лінії фронту. Крім того кожному з них адресують непохитну віру, надію та любов… і обов’язково впевненість, що разом ми непереможні, бо ми – українці!