ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД-РЕЙД

Дата: 04.10.2022 17:09

28 вересня начальником Служби у справах дітей Ольгою Градовою, спільно із  фахівцем соціальної роботи відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді ЦНСП Юлією Киричук, сільським старостою Ігорем Маслійчуком, на території сіл Лобачівка, Волиця-Лобачівська, Іванівка, Колмів, Горішнє було проведено профілактичний захід-рейд.
Мета даного рейду полягала в виявленні нових сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах та здійсненні контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки щодо виховання і утримання неповнолітніх дітей.
У ході заходу членами рейдової бригади було відвідано сім’ї, які перебувають на профілактичному обліку Служби як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах, а також проведено профілактичні бесіди з батьками дітей, які ухиляються від виконання ними батьківських обов’язків.