ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.10.2022 11:38

Позачергова двадцять перша сесія Берестечківської міської ради восьмого скликання відбулася 7 жовтня у приміщенні центрального Будинку культури.
Одразу ж після звучання Державного Гімну міський голова Ігор Грудзевич оголосив план роботи пленарного засідання. Питання, винесені на порядок денний для розгляду, були затверджені шляхом голосування.
У ході сесії виступив начальник відділу юридичного забезпечення, документообігу та управління комунальним майном Олег Якимчук. Він повідомив присутнім про порядок найменування або перейменування вулиць, провулків, присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Берестечківської міської ради. Щодо розпоряджень міського голови, виданих у міжсесійний період, поінформувала секретар міської ради Орися Максимець.
Значна увага депутатів під час пленарного засідання була зосереджена на розгляді земельних питань, із якими детально ознайомив присутніх начальник відділу земельних ресурсів Володимир Горальський. У процесі роботи сесії всі крім одного запропоновані проекти рішень депутати підтримали шляхом голосування.
Засідання традиційно завершилося спільним виконанням присутніми Державного Гімну України.