ОЙ РАДУЙСЯ, ЗЕМЛЕ!

Дата: 12.01.2023 09:32

07-08 січня учасники церковного хору Свято-Троїцького собору м.Берестечко привітали з Різдвяними святами працівників державних установ Берестечківської міської ради.

Із колядками та віншуваннями вони завітали в гуртожиток Професійно-технічного училища № 27, де проживають внутрішньо переміщені особи. Колядували й для мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного проживання Центру надання соціальних послуг. Щастя, добра, миру та Перемоги зичили працівникам Берестечківської міської ради, трудовим колективам Центру музично-естетичної освіти школярів та Берестечківського центрального Будинку культури.

Вітання із нагоди Різдва Христового продовжується. 14 та 15 січня колядники завітають до жителів села Старики, аби побажати їм щасливої долі під благодатним сяйвом яскравої Різдвяної зірки!