Інформація про графік стабілізаційних вимкнень з Волиньобленерго

Дата: 12.01.2023 09:43

ПрАТ «Волиньобленерго» у відповідності до доведених величин споживання розроблено графіки стабілізаційних вимкнень на сьогодні по районам обслуговування філій Товариства. Ознайомитись із графіками можна за посиланням.

Ознайомитись із графіками

Ситуація динамічна - можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему.

Наразі «Волиньобленерго» здійснюється максимальне забезпечення електропостачанням усіх важливих об'єктів критичної інфраструктури.

Також нагадуємо про необхідність заощадливого використання енерговитратних приладів для запобігання перевантаження електромереж та аварійних вимкнень.

Слідкуйте за оновленнями - уся актуальна та доступна інформація оперативно публікується на офіційному веб-сайті компанії та фейсбук.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"