Сфера зайнятості продовжує адаптовуватися до викликів через підвищення ефективності активних програм та доступності послуг, котрі надає.

Цьогоріч починають діяти фінансові механізми підтримки роботодавців, спрямовані на активізацію ринку праці та зростання зайнятості серед населення.

09:31 12.01.2023

Переселенці та волиняни можуть отримати безкоштовну правову допомогу

Внутрішньо переміщені особи і ті волиняни, які постраждали від війни в Україні, мають змогу отримати безкоштовні юридичні консультації від Волинського Інституту Права. Куди можна звернутися? - за телефонами безкоштовної гарячої лінії: 0800 408 100; 067 110 36 42; 067 120 91 40; 067 108 50 66. Дзвінки приймаються з понеділка до п’ятниці. Робочі години: 9.30 – 17.00; - особистий прийом здійснюється з 9.30 до 17.00 (понеділок – п’ятниця)  за адресою: пр. Соборності, 18 (Департаменті соціальної політики Луцької міської ради, приміщення РАГСу). Консультації надаються у рамках проєкту «Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні», що реалізовується у партнерстві з Данською радою у справах біженців (DRC).

16:00 10.01.2023

11 січня 2023 року буде проводитись інформаційний вебінар  щодо надання грантів на навчання з ІТ для жителів області

11 січня 2023 року буде проводитись інформаційний вебінар щодо надання грантів на навчання з ІТ для жителів області

В рамках співпраці Волинського обласного центру зайнятості з французькою гуманітарною організацією ACTED з метою реалізації проєкту SEED за фінансової підтримки Global Affairs Canada 11 січня 2023 року буде проводитись інформаційний вебінар  щодо надання грантів на навчання з ІТ для жителів області.

16:14 09.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам реалізусться чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» за фінансової підтримки американського народу

09:33 09.01.2023

ПРИЙДІТЬ ЗУСТРІТИ ГЕРОЯ!

Сьогодні Берестечківська громада зустріне загиблого військовослужбовця ЗСУ Романа Журавля. Прибуття траурного кортежу очікується орієнтовно о 14.00 год.

10:53 29.12.2022

ПРАЦЮЮТЬ ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ  ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

ПРАЦЮЮТЬ ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області функціонують спеціальні телефонні лінії та електронна скринька для повідомлень.

13:50 27.12.2022