РЕКОМЕНДАЦІЙ ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Суб’єктам господарювання , що здійснюють зберігання та/або реалізацію харчових продуктів, які потребують дотримання температурного режиму, необхідно завчасно підготуватися до надзвичайної ситуації у разі відключення електроенергії.

10:30 17.11.2022

НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ГЕРОЙ З БЕРЕСТЕЧКА

Знову трагічна звістка прийшла в Берестечківську громаду. Захищаючи Україну від російських загарбників, на території Донецької області загинув житель міста Берестечка Дмитро Літовченко 1984 року народження. Щирі співчуття сім’ї, родині, друзям і близьким відважного захисника. Сумуємо разом із Вами в найтяжчу годину скорботи. Вічна та світла пам’ять воїну, патріоту рідної Батьківщини!

10:12 31.10.2022

Регулювання відносин оренди майна комунальної власності, відмінного від земельних ділянок - роз'яснення змін для громад

Експерти Програми USAID DOBRE підготували коротке роз’яснення щодо внесених змін у порядок регулювання відносин оренди майна комунальної власності, відмінного від земельних ділянок.

10:02 31.10.2022

Що робити, якщо вам відмовляють у щепленні

Через війну шанси підхопити небезпечні інфекції значно зросли. Захиститися від багатьох із них можна за допомогою щеплень. У першу чергу йдеться про вакцинацію проти хвороб, внесених до Національного календаря щеплень.

14:07 20.10.2022

Шановні страхувальники!

Прохання підтримати Фонд соціального страхування та проголосувати за петиції на сайті

12:49 19.10.2022