Уряд врегулював можливість здійснення виплат медикам, яким встановлено інвалідність внаслідок COVID-19 у наступному за днем інфікування році

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 11.08.2021 врегулював можливість призначення і проведення Фондом соціального страхування України одноразових страхових виплат за кошти державного бюджету медичним працівникам, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19 поза межами календарного року, у якому відбулось інфікування.

15:47 13.08.2021

Як перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката?

Перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, отриманого в Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС), можна на офіційному інформаційному ресурсі КН ЕДП ІДД ДПС наступним чином: 1) за посиланням Головна/«Пошук сертифікатів та СВС»/«Пошук сертифікатів».

09:32 12.08.2021

ВАЖЛИВІСТЬ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ

У зв’язку з епідемічною ситуацією щодо захворюваності коронавірусною хворобою, загрозою занесення  небезпечного коронавірусу Delta та стрімкого його поширення  в Україні, Горохівське відділення Луцького районного відділу ДУ «Волинський ОЦ КПХ МОЗ» зростає необхідність вакцинації населення:

15:50 29.07.2021

Податкова амністія: одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі

Волиняни. котрі декларуватимуть із 1 вересня 2021 року активи в рамках податкової амністії, подаватимуть декларацію виключно в електронній формі, - звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

10:16 28.07.2021