Проведено профілактичний захід

17.06.2022р. Службою у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді ЦНСП, спільно із працівниками поліції відділення поліції №2 (м.Горохів) Луцького РУП ГУНП у Волинській області Харчуком В.М. та Мартинюком В.І. з метою соціально-правового захисту внутрішньо-переміщених дітей, які в даний час мешкають у ПТУ № 27 м.Берестечко проведено роз’яснювально-профілактичний захід.

14:39 17.06.2022

ПАМ’ЯТКА НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ

Шановні батьки! Розпочалися літні канікули, на які з нетерпінням чекали Ваші діти. Не забувайте, будь ласка, про безпеку своїх дітей, піклуйтеся про їх здоров'я, залучайте до виконання домашніх обов’язків та обов’язково тримайте під контролем проведення дозвілля синів і доньок за межами дому.

15:09 16.06.2022

Відбудеться позачергова дев'ятнадцята сесія міської ради

Відповідно до розпорядження міського голови "Про скликання позачергової дев'ятнадцятої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 99 від 16.06.2022 року скликано сесію, яка відбудеться у п'ятницю, 24 червня 2022 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури.

12:29 16.06.2022

У неділю 12 червня за сприяння Берестечківської міської ради на стадіоні «Стир» міста Берестечка відбувся турнір із футболу на Кубок пам’яті Анатолія Барабасевича

У спортивних змаганнях взяли участь футбольні команди «Перемиль», «Стир» Берестечко, «Новатор» Смолява та «Агропродукт-Міщани» Горохів.

15:59 15.06.2022

БЕРЕСТЕЧКІВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ ДОСТАВИЛИ ЩЕ ОДИН ТЕПЛОВІЗОР НА ПЕРЕДОВУ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ

Наші захисники висловлюють вдячність підприємцям, фермерам, активним жителям Берестечківської громади, а також Іванні Душко (10 000 грн.) за пожертвувані кошти, на які був придбаний тепловізор.

12:44 06.06.2022

Про фінансову допомогу ветеранам

Відповідно до пункту 9 Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1175 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 р. № 276) одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері підвищення конкурентоспроможності ветеранів та членів їх сімей на ринку праці та їх соціального захисту.

11:46 03.06.2022