Про психологічну та юридичну підтримку населення в рамках роботи Співдія хабів

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».

10:14 26.04.2022

ОСВІТНІ РЕСУРСИ ВІДКРИЛИ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Через війну багато українців втратили роботу або можливість її виконувати і змушені в короткі строки опановувати нові навички й знання. На щастя, багато освітніх проєктів надають безкоштовний доступ до своїх ресурсів. Зібрали для вас список онлайн-платформ, мобільних застосунків, вебінарів, курсів і практикумів на будь-який смак.

11:41 14.04.2022

Для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні створено чат-бот  „Знайди рідних”

Для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні створено чат-бот „Знайди рідних”

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

14:11 05.04.2022