ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД-РЕЙД

28 вересня начальником Служби у справах дітей Ольгою Градовою, спільно із  фахівцем соціальної роботи відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді ЦНСП Юлією Киричук, сільським старостою Ігорем Маслійчуком, на території сіл Лобачівка, Волиця-Лобачівська, Іванівка, Колмів, Горішнє було проведено профілактичний захід-рейд. Мета даного рейду полягала в виявленні нових сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах та здійсненні контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки щодо виховання і утримання неповнолітніх дітей. У ході заходу членами рейдової бригади було відвідано сім’ї, які перебувають на профілактичному обліку Служби як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах, а також проведено профілактичні бесіди з батьками дітей, які ухиляються від виконання ними батьківських обов’язків.

17:09 04.10.2022

РАЗОМ ЯРМАРКУВАЛИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ

Під патріотичним гаслом «Разом до перемоги» пройшла благодійна ярмарка в Берестечківському ліцеї. Окрилившись підтримкою батьків та педагогів, дітки спрямували зусилля на підтримку українських військових, які сьогодні виборюють Перемогу для нас і для нашої неньки-України. Блакитно-жовті сувеніри, свіжу домашню випічку, тістечка, фрукти та багато різноманітних ласощів гостинно й по-дитячому щиро закликали присутніх придбати учні та учениці молодших класів. Теплом і надією ясніли оченята дітвори, обличчя ясніли посмішками, а сонечко раз за разом підморгувало промінчиками з висоти осіннього неба, немов говорило, що з таким підростаючим поколінням все у нас буде добре! Солодкий ярмарок, безперечно, вдався на славу! 6 121 вторговану гривню дітки передадуть на підтримку захисників, які знаходяться на лінії фронту. Крім того кожному з них адресують непохитну віру, надію та любов… і обов’язково впевненість, що разом ми непереможні, бо ми – українці!

16:44 03.10.2022