«Сучасний урок в умовах цифровізації освітнього простору»

У ЗЗСО Мервинський ліцей проведено поетапне засідання педагогічної ради на тему «Сучасний урок в умовах цифровізації освітнього простору», де розглянуто використання цифрових застосунків та ресурсів в освітньому процесі. Обговорено дидактичні можливості засобів навчання, в основу яких покладено інформаційно-комунікаційні технології та цифрові застосунки (Сanva, Kahoot!, Wordwall, Jamboard, LearningApps, Sway, Skatchpad, Thinkling, КАЗКА, штучного інтелекту тощо). Ухвалено наступні кроки роботи педагогічного колективу з формування інформаційно-цифрової компетентності педагогічних працівників.

14:29 19.01.2024

Вихованці КЗ ЦМЕОШ вирішили підтримати військових творчо та креативно. Для дітлахів  організували проведення майстер-класу з розпису імбирного печива для ЗСУ.

14:27 19.01.2024

ЗЗСО Лобачівський ліцей

У ЗЗСО Лобачівський ліцей було замінено 280 кв. м. підлоги у спортивному залі закладу за кошти міського бюджету. Тепер здобувачі освіти зможуть впевнено займатися спортом на уроках фізичної культури, здобувати нові перемоги під час проведення спортивних змагань.

15:49 12.01.2024

Міжнародний день “Дякую”

Щороку 11 січня у світі святкують  Міжнародний день “Дякую”. Щира подяка в цей день лунала від ліцеїстів та педагогів ЗЗСО Мервинського ліцею.

15:44 12.01.2024

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Оголошено тендер на розроблення проектної документації для виконання робіт з термомодернізації громадських будівель у рамках Програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні» (UPBEE). Щоб ознайомитись більш детально з даним проектом та умовами участі у ньому потрібно перейти за посиланням нижче:

12:00 12.01.2024

Юні волонтери

Під час святкування Різдвяних свят наймолодші жителі с.Перемиль збирали кошти для ЗСУ. Ряба Анна-Марія долучилася до хорошої справи і заколядувала 18650 грн, які передала на потреби ЗСУ. Частину коштів було передано на автомобіль для військовослужбовця ЗСУ Дмитра Дерейка, частину було перераховано на квадрокоптер, також було закуплено теплий одяг та парафін для окопних свічок і решта грошей буде передана на потреби ЗСУ. В знак подяки військовослужбовці 35 бригади морської піхоти та 80 дисантно- штурмової бригади передали для юної волонтерки сувенірну монету та шеврони. Також до цієї ініціативи долучилися Єлизавета, Анастасія та Юрій Василюки, які заколядували 6000грн. і також передали їх на потреби ЗСУ.

12:25 11.01.2024