ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вчора, 22 квітня 2021 року, відбулася позачергова восьма сесія міської ради. Депутати прийняли рішення з понад 20-ти питань, серед яких внесення змін до Програм підтримки КНП "Берестечківська районна лікарня №2" і КНП «Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Програми благоустрою території Берестечківської міської ради, затвердження Програми «Здійснення заходів із землеустрою», внесення змін до бюджету та інші.

09:25 23.04.2021

Скликається позачергова восьма сесія міської ради

У четвер, 22 квітня 2021 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури, відбудеться позачергова восьма сесія Берестечківської міської ради. Ознайомитись з порядком денним сесії можна, переглянувши розпорядження міського голови "Про скликання позачергової восьмої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 56 від 19.04.2021 року.

11:38 19.04.2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову №277 “Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

11:49 16.04.2021

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Відповідно до розпорядження міського голови № 55 від 14.04.2021 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад"  оголошено конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту і провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Берестечківської міської ради.

11:17 15.04.2021

Парламент врегулював питання щодо фінансування Фондом лікарняних з 30 червня

Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм.

13:52 14.04.2021

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

12:01 12.04.2021