Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Уже з вересня всі заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

17:21 19.08.2021

Скликається позачергова дванадцята сесія міської ради

У середу, 18 серпня 2021 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури, відбудеться позачергова дванадцята сесія Берестечківської міської ради. Ознайомитись з порядком денним сесії можна, переглянувши розпорядження міського голови "Про скликання позачергової дванадцятої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 123 від 16.08.2021 року.

16:19 16.08.2021

Уряд врегулював можливість здійснення виплат медикам, яким встановлено інвалідність внаслідок COVID-19 у наступному за днем інфікування році

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 11.08.2021 врегулював можливість призначення і проведення Фондом соціального страхування України одноразових страхових виплат за кошти державного бюджету медичним працівникам, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19 поза межами календарного року, у якому відбулось інфікування.

15:47 13.08.2021

Як перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката?

Перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, отриманого в Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС), можна на офіційному інформаційному ресурсі КН ЕДП ІДД ДПС наступним чином: 1) за посиланням Головна/«Пошук сертифікатів та СВС»/«Пошук сертифікатів».

09:32 12.08.2021