Про питання заборони торгівлі алкогольними напоями в громаді

Відповідно до розпорядження міського голови від 21.03.2022 р. № 59 "Про питання заборони торгівлі алкогольними напоями в громаді"  заборонено продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (в тому числі пива, вина та слабоалкогольних напоїв) на території Берестечківської міської територіальної громади від 22 березня і до закінчення строку, на який введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки.

11:28 21.03.2022

Спалювання сухої рослинності у воєнний час може бути прирівняне до диверсійної роботи, про це інформує ДСНС України

Попри доволі прохолодну та вологу погоду, що встановилась на усій території України, спостерігаються непоодинокі випадки спалювання мешканцями громади сухої рослинності.

11:17 16.03.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб

На даний час розпочалася реєстрація на навчання учнів із числа внутрішньо переміщених осіб. Для реєстрації необхідно перейти за посиланням: https://forms.gle/9JtwLrxpht7MawWs9

16:58 15.03.2022

Запрошуємо на тренінги з надання першої домедичної допомоги

Практичні знання то розуміння - це те, що дає нам спокій в критичних ситуаціях, а отже, збільшує ймовірність того, що все завершиться добре. Запрошуємо отримати базові знання і навички з надання першої домедичної допомоги в рамках проєкту «Організація курсів з першої домедичної допомоги у громадах Рівненщини і Волині», що виконується ГО «Сприяння розвитку села».

11:37 15.03.2022

Відбудеться позачергова вісімнадцята сесія міської ради

Відповідно до розпорядження міського голови "Про скликання позачергової вісімнадцятої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 51  від 15.03.2022 року скликано сесію, яка відбудеться у четвер, 17 березня 2022 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури.

10:46 15.03.2022

Берестечківська міська рада звернулася до країн - членів НАТО щодо закриття неба над Україною. Відповідне рішення було прийняте 06.03.2022 року на сесійному засіданні. Ознайомитись з даним документами можна, перейшовши за посиланням:

12:55 07.03.2022

Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді з державних послуг

Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.

10:08 23.02.2022

Вшанували подвиг героїв Революції Гідності

У День Героїв Небесної Сотні на Меморіалі Слави героям, полеглим у боях за незалежність Батьківщини біля банера зі світлинами загиблих учасників Революції Гідності та місцевих мешканців, які загинули в АТО зібралися працівники Берестечківської міської ради, Центру музично-естетичної освіти школярів і Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради.

15:05 21.02.2022