Роз’яснення: як роботодавцеві отримати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану

Отримувачі компенсації: роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) під час воєнного стану в Україні, зокрема, самозайняті особи, які використовують найману працю, у тому числі фізичні особа-підприємці, приватні нотаріуси, адвокати, аудитори, бухгалтери тощо (крім бюджетних установ і фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування).

10:40 27.07.2022

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКЛИКАЄ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВ ДІТЕЙ

6 липня начальником Служби у справах дітей Ольгою Градовою, фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді ЦНСП Юлією Киричук і секретарем Берестечківської міської ради Орисею Максимець було проведено профілактичний захід-рейд у місті Берестечку. Він мав на меті виявлення сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки щодо виховання й утримання неповнолітніх дітей, а також сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в сім’ях.

10:16 07.07.2022

Україна - країна підприємців!

1 липня стартувало 6 проектів за програмою «єРобота». Крім мікрогрантів (деталі тут ), пропонуємо ознайомитися з програмами  з розвитку підприємництва та навчання.

09:47 07.07.2022

Для відома та врахуванні в роботі інформуємо, що 01.07.2022 в Урядовому кур’єрі №144 (7265) опубліковано:

- постанову Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 р. № 736 Про реалізацію експериментального проекту щодо надання на конкурсних засадах фінансової підтримки стартапам в Україні, у тому числі в сфері інформаційних технологій, із текстом постанови можна ознайомитися за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-realizaciyu-eksperimentalnogo-proektu-s736-240622;

15:19 05.07.2022

з 1 липня 2022 року Державна служба з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

09:51 05.07.2022