з 1 липня 2022 року Державна служба з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

09:51 05.07.2022

Берестечківська громада знову втратила Героя

Під час виконання бойового завдання 02 липня на території Донецької області загинув уродженець села Піски, військовослужбовець Сергій Ляшук (06.04.1980 року народження). Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким воїна та просимо жителів громади гідно зустріти нашого земляка, організувавши коридор шани від ПТУ-27 до центральної площі міста Берестечка завтра (04.07.2022р.) об 11:00 годині.

10:23 03.07.2022

Проведено профілактичний захід

17.06.2022р. Службою у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді ЦНСП, спільно із працівниками поліції відділення поліції №2 (м.Горохів) Луцького РУП ГУНП у Волинській області Харчуком В.М. та Мартинюком В.І. з метою соціально-правового захисту внутрішньо-переміщених дітей, які в даний час мешкають у ПТУ № 27 м.Берестечко проведено роз’яснювально-профілактичний захід.

14:39 17.06.2022

ПАМ’ЯТКА НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ

Шановні батьки! Розпочалися літні канікули, на які з нетерпінням чекали Ваші діти. Не забувайте, будь ласка, про безпеку своїх дітей, піклуйтеся про їх здоров'я, залучайте до виконання домашніх обов’язків та обов’язково тримайте під контролем проведення дозвілля синів і доньок за межами дому.

15:09 16.06.2022

Відбудеться позачергова дев'ятнадцята сесія міської ради

Відповідно до розпорядження міського голови "Про скликання позачергової дев'ятнадцятої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 99 від 16.06.2022 року скликано сесію, яка відбудеться у п'ятницю, 24 червня 2022 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури.

12:29 16.06.2022

У неділю 12 червня за сприяння Берестечківської міської ради на стадіоні «Стир» міста Берестечка відбувся турнір із футболу на Кубок пам’яті Анатолія Барабасевича

У спортивних змаганнях взяли участь футбольні команди «Перемиль», «Стир» Берестечко, «Новатор» Смолява та «Агропродукт-Міщани» Горохів.

15:59 15.06.2022