ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Відповідно до розпорядження міського голови № 135 від 03.09.2021 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад"  оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Берестечківської міської ради.

15:44 06.09.2021

Персональні дані. До уваги постачальників житлово-комунальних послуг і балансоутримувачів будинків та прилеглих територій!

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.

15:37 31.08.2021

Змінено адресу офіційної сторінки Фонду соціального страхування України у Facebook

У зв’язку з втратою доступу до сторінки Фонду соціального страхування України у соціальній мережі Facebook, з 17 серпня 2021 року офіційний профіль Фонду соціального страхування України у Facebook знаходиться за посиланням:https://www.facebook.com/SocialFundUA

16:59 26.08.2021

Ти - моя земля, хочу жити тут я!

Флешмоб за участю працівників позашкілля, освіти, культури, ЦНАПу й виконавчого апарату Берестечківської міської ради, присвячений 30-річчю Незалежності України.

03:00 23.08.2021

Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Уже з вересня всі заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

17:21 19.08.2021