Скликається позачергова одинадцята сесія міської ради

У вівторок, 06 липня 2021 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури, відбудеться позачергова одинадцята сесія Берестечківської міської ради. Ознайомитись з порядком денним сесії можна, переглянувши розпорядження міського голови "Про скликання позачергової одинадцятої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 99 від 02.07.2021 року.

15:22 02.07.2021

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Відповідно до розпорядження міського голови № 98 від 02.07.2021 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад"  оголошено конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу архітектури та земельних ресурсів і головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи, техніки безпеки та охорони праці відділу юридичного забезпечення, організаційної роботи, документообігу та управління комунальним майном Берестечківської міської ради.

12:32 02.07.2021

Скликається позачергова десята сесія міської ради

У п'ятницю, 25 червня 2021 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури, відбудеться позачергова десята сесія Берестечківської міської ради. Ознайомитись з порядком денним сесії можна, переглянувши розпорядження міського голови "Про скликання позачергової десятої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 91 від 18.06.2021 року.

13:27 18.06.2021

Запроваджено нову електронну форму листків непрацездатності

З 01 червня 2021 року запроваджено нову електронну форму листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, що передбачено Порядком організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 31 березня 2021 року № 323 (далі – Порядок).

10:01 07.06.2021