Податкова амністія: одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі

Волиняни. котрі декларуватимуть із 1 вересня 2021 року активи в рамках податкової амністії, подаватимуть декларацію виключно в електронній формі, - звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

10:16 28.07.2021

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ЗЗСО "ПЕРЕМИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

11:12 26.07.2021

11:12 26.07.2021

Відмінності оформлення тимчасової непрацездатності у випадку е-лікарняних

В Україні триває перехідний період впровадження е-лікарняних. До формування медичних висновків, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні, вже залучені лікарі понад 550 медичних закладів.

10:44 20.07.2021

Відбудеться перерахунок пенсійних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.   Так, з 01 липня 2021 року підвищено мінімальний розмір пенсій по інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи (як з числа учасників ліквідації так і із числа потерпілих І категорії) таким чином, щоб розмір пенсії не був нижчим: для I групи інвалідності - 6000 гривень; для II групи інвалідності - 4800 гривень; для III групи інвалідності - 3700 гривень; для дітей з інвалідністю - 3700 гривень.

17:08 19.07.2021

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні відбулася позачергова одинадцята сесія міської ради. В її роботі взяли участь помічники народного депутата В'ячеслава Рубльова - Юрій Харченко і Людмила Марадевич. Депутати плідно попрацювали й прийняли рішення з понад 20-ти питань:

15:56 06.07.2021

Скликається позачергова одинадцята сесія міської ради

У вівторок, 06 липня 2021 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури, відбудеться позачергова одинадцята сесія Берестечківської міської ради. Ознайомитись з порядком денним сесії можна, переглянувши розпорядження міського голови "Про скликання позачергової одинадцятої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 99 від 02.07.2021 року.

15:22 02.07.2021