ОГОЛОШЕНО КОНКУРС І РОЗПОЧАТО ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

У зв’язку з оголошенням конкурсу і початком формування  конкурсної комісії  на заміщення вакантної посади керівника (директора)  Комунального підприємства «Берестечківська міська лікарня» Берестечківської міської ради Волинської області просимо громадськість та трудовий колектив лікарні подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії (по 3-ри представники).

16:02 09.04.2021

Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021 – Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР

Пандемія COVID-19 змусила уряди, роботодавців, робітників та населення в цілому зіткнутися з безпрецедентними проблемами щодо вірусу та багатьох наслідків, які він справив на світ праці. Всесвітній день безпеки та здоров»я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров»я на роботі (БЗР) для підвищення стійкості для подолання криз зараз і в майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід зі світу праці.

10:08 06.04.2021

Відбувся конкурс на зайняття посади директора Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради

Минулої п'ятниці, 12 березня 2021 року, відбувся другий (заключний) етап конкурсу на зайняття посади директора Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради. За його підсумками міському голові на дану посаду рекомендовано призначити Шморгун Іванну Олександрівну.

09:50 16.03.2021