Скликано позачергову шосту сесію міської ради

В середу, 03 березня 2021 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури, відбудеться позачергова шоста сесія Берестечківської міської ради. Ознайомитись з порядком денним сесії можна, переглянувши розпорядження міського голови "Про скликання позачергової шостої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 28 від 24.02.2021 року.

12:26 24.02.2021

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Відповідно до розпорядження міського голови № 22 від 22.02.2021 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад"  оголошено конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту і адміністратора відділу "Центр надання адміністративних послуг" Берестечківської міської ради.

13:33 23.02.2021

Оголошено конкурс на зайняття  вакантної посади директора Центру культури  та національної пам’яті Берестечківської міської ради

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради

Відповідно до розпорядження міського голови № 17 від 05.02.2021 року "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради" оголошено конкурс на зайняття  вакантної посади директора комунального закладу Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради (місце знаходження: 45765, Волинська область, Горохівський район, м. Берестечко, вул. Шевченка, 1а).

14:38 05.02.2021

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Відповідно до розпорядження міського голови № 1 від 11.01.2021 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад"  оголошено конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста - уповноваженої особи відповідальної за організацію і проведення закупівель відділу юридичного забезпечення, організаційної роботи, документообігу та управління комунальним майном і головного спеціаліста відділу архітектури та земельних ресурсів Берестечківської міської ради.

14:15 11.01.2021